10طراح شگفت آور استعداد گرافیکی برای دنبال کردن در اینستاگرام خود

در روزهای ابتدایی خود ، اینستاگرام همه چیز درباره تصاویر فیلتر شده از ناهار و حیوانات خانگی شما بود ، اما از آن زمان به بعد به ابزاری خلاقانه بی نهایت مفید تبدیل شده است.

امروزه اینستاگرام را می توان تقریباً برای هر چیزی مورد استفاده قرار داد ، و بسیاری از خلاقان تصمیم به استفاده از آن به عنوان نمونه کارها فهرست شده از کارهای خود و بستر ارتباط با دیگران در زمینه خود دارند.

از میان نویسندگان دست ساز ، تصویرگران و نقاشان ، درست از انیماتورها و طراحان سه بعدی ، صفحه اینستاگرام تقریباً برای هر طاقچه خلاق وجود دارد و برای اثبات این امر ، تصمیم گرفته ایم لیستی از برخی از طراحان الهام بخش و مشتاق گرامرها تهیه کنیم که ما فکر می کنم برخی از سبک ها و خلاقیت ها را به خوراک روزانه شما می آورد.

01. مایک پری -mikeperrystudio

فید اینستاگرام مایک پری انفجاری از رنگ ، نوع دست ساز و انیمیشن روانگردان است. شما ممکن است برخی از کارهای او را از کارت عنوان کمدی Central’s sitcom Broad City ، یک قطعه پر جنب و جوش از تایپوگرافی متحرک با شخصیت های فراوان بشناسید.

02. تیموتی گودمن -timothygoodman

تیموتی گودمن که در نیویورک مستقر است ، مردی با استعدادهای فراوان است که برخی از آنها در فید اینستاگرام خوب خود نشان داده شده است. او هنگامی که کتابی را با طراح همکارش جسیکا والش منتشر کرد با عنوان ’40 روز دوستیابی ‘، سرخط کرد. او همچنین در حال انجام همکاری با Target و پروژه های بی پایان دیگر بود. خوراک گودمن قطعاً قطبی از الهام است!

03. Mister Doodle -misterdoodle

میستر دودل یک طراح است که در زمینه تایپوگرافی دست ساز تخصص دارد. جفت شدن عکسهای منظره زیبا ، نقل قول های صادقانه و تحریک آمیز و نوع دستی که با دقت طراحی شده است اینستاگرام را رقم می زند که تقریباً در مورد همه افراد می توانند چیزی با ارزش پیدا کنند.

04. Jon Contino -joncontino

جون كنتوينو ، جك بسياري از مشاغل ، خود را به عنوان “Alphaststrucaesthetitologist” لقب داده است ، اصطلاحی است كه وی برای توضيح كارهاي مختلف خود به عنوان يك هنرمند ، تصویرگر ، طراح لباس و مشاور برندسازی لقب داده است. خلاصه اینکه ، جان کانتینو همه این کارها را می کند و او این کار را به خوبی انجام می دهد. اینستاگرام او را برای الهام بخش خلاق مکرر در همه زمینه های خلاقیت بررسی کنید.

05. نیل منشیاریو – @ neilsecretario

Neil Secretario یک نگارگر با استعداد از کالیفرنیا است که نوع ظریف و پیشرفته ای را تولید می کند. اینستاگرام او با تایپوگرافی الهام بخش ، درست از مرحله اولیه طراحی ، از طریق توسعه دیجیتالی و محصول نهایی به لبه بسته شده است. اگر به دنبال برخی از حروف چاپی پشت صحنه هستید ، به دنبال صفحه نیل نباشید!

06. آندریاس م. هانسن -andreasmhansen

آندریاس م. هانسن یک طراح و تایپیوگرافی است که در نوع تیز و براق تخصص دارد. صفحه اینستاگرام او تعریف طراحی پیچیده ای است ، با رنگهای سیاه جسور و سفید در همه عکسهای وی ، طرح تقریباً تک رنگ کار و عکسهای وی باعث می شود تا صفحه ای الهام بخش در فید شما باشد.

07. استیون هارینگتون -s_harrington

متخصص در زمینه خطوط جسورانه ، تیز و رنگ های قشنگ ، استیون هارینگتون یک طراح مصور با سبکی متفاوت و مؤثر است. با فید پر از طرح های جسورانه و پویا و عکس پیشرفت گاه و بیگاه ، این یکی از اینستاگرام هاست که چشم خود را حفظ کنید.

08. انتخاب لوک -velvetspectrum

Luke Choice یک طراح گرافیک ساکن استرالیا و نیویورک است که تحت عنوان moniker ‘Velvet Spectrum’ طراحی و دارای زیبایی شناسی منحصر به فرد ، بازیگوش است ، وجه های مختلفی از طراحی ، تصویرگری و تایپوگرافی را در بر می گیرد. و بزرگترین آثار ، از پروژه های مستقل گرفته تا همکاری با مارک های بزرگتر مانند نایک. یک فروشگاه ایستاده برای همه چیز رنگارنگ و دمدمی.

09. شان مک کبی -seanwes

نمایه اینستاگرام شان مک کیب نیمی طراحی الهام بخش با تمرکز بر تایپوگرافی است و نیمی دیگر مشاوره الهام بخش در مورد ساختن آن در صنعت خلاق است. بنابراین ، برای مشاوره فصیح تر و طرح های خوش ساخت در فید اینستاگرام خود ، حتماً صفحه Sean McCabe را بررسی کنید.

10. مخروط تزئینی -ornamentalconifer

زینتی تزئینی مخفف طراح نیکولای اسکاتر است که در تایپوگرافی سطح و طرحی که پانچ دارد ، تخصص دارد. این صفحه اینستاگرام با چنین سبکی متفاوت از رنگهای روشن ، استفاده قوی از خطوط و شکل ها ، گنجینه ای برای انواع الهام خلاق است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *