طرح های تقویم خلاق

چند راه حل خلاق برای طراحی تقویم در آنجا وجود دارد؟ اگر نگاهی به اطراف بیندازید ، می فهمید که بیشتر تقویم ها با روشی خطی “استاندارد” طراحی شده اند. کارتهای تقویم معمولاً از یک ساختار مشابه برخوردار هستند: ماه به صورت جسورانه طراحی می شود در حالی که روزها در زیر ساختار شبکه سفت و سخت قرار می گیرند. خوب ، لازم نیست اینگونه باشد. در حقیقت ، تعدادی از رویکردهای خلاقانه وجود دارد که می توان هنگام طراحی تقویم ها را در نظر گرفت

چند راه حل خلاق برای طراحی تقویم در آنجا وجود دارد؟ اگر نگاهی به اطراف بیندازید ، می فهمید که بیشتر تقویم ها با روشی خطی “استاندارد” طراحی شده اند. کارتهای تقویم معمولاً از یک ساختار مشابه برخوردار هستند: ماه به صورت جسورانه طراحی می شود در حالی که روزها در زیر ساختار شبکه سفت و سخت قرار می گیرند. خوب ، لازم نیست اینگونه باشد. در حقیقت ، تعدادی از رویکردهای خلاقانه وجود دارد که می توان هنگام طراحی تقویم ها را در نظر گرفت.

دانلود طرح های زیبای تقویم ۹۹ لایه باز


در واقع ، طراحان گاهی اوقات خطرات طراحی منحصر به فرد را ریسک می کنند. با این حال ، طراحی غیر معمول لزوماً طراحی خوبی نیست. مهم است که طراحی تقویم شما عملکرد را نشان دهد و قابل استفاده باقی بماند. عملکرد مهمتر از طراحی است. در حقیقت ، برخی از طرح های ذکر شده در زیر ممکن است چندان کاربر پسند نباشند ، اما ممکن است به عنوان نقطه شروع خوبی باشند و ایده های تازه ای را برای طرح های آینده خود به شما ارائه دهند.

این پست نمونه هایی خلاقانه از طراحی تقویم را نشان می دهد. ما سعی کرده ایم که راه حل های خلاقانه ، بصری جذاب و جالب را ارائه دهیم. امیدوارم همه چیز جالب و غیرمعمول برای خود یا خود پیدا کنند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *